Logo MockIT na ciemnym tle.
Umów rozmowę
Blog
Zaloguj się
Logo MockIT na ciemnym tle.

Jak to działa?

Chcesz dowiedzieć się, jak umówić się na próbną rozmowę techniczną w MockIT?
A może chcesz przekonać się jak feedback z rozmowy może wspomóc rozwój Twojej kariery?
Oto krótka instrukcja krok po kroku.
Umawianie próbnej rozmowy techniczej
Aby umówić się na próbną rozmowę techniczną, rozpocznij od wypełnienia formularza. Wybierz dzień, który Ci pasuje, dogodną godzinę, preferowaną technologię, poziom zaawansowania oraz język rozmowy. Jeśli masz dodatkowe życzenia dotyczące technologii lub innych aspektów, wpisz je w polu komentarz – pozwoli nam to na dopasowanie rekrutera do Twoich potrzeb.
Przygotowanie do rozmowy
Przed rozmową, upewnij się, że kamera i dźwięk działają poprawnie. Następnie sprawdź, czy Twoje środowisko do programowania w wybranej technologii jest gotowe i czy masz stabilne połączenie internetowe.
Podczas rozmowy
Podczas rozmowy, nasz rekruter będzie Ci zadawał pytania, które często pojawiają się podczas prawdziwych rozmów technicznych w firmach IT. Ze względu na fakt, że podczas prawdziwej rozmowy rekrutacyjnej oceniane jest nie tylko rozwiązanie ale też proces dochodzenia do niego, w feedbacku po rozmowie możesz spodziewać się pełnej analizy wykonanego zadania.
Po rozmowie
Po zakończeniu rozmowy, dostarczymy Ci dokładny feedback z rozmowy. Będzie to analiza Twoich odpowiedzi i rozwiązań wraz ze spostrzeżeniami i ewentualnymi sugestiami. Dodatkowo, możesz otrzymać nagranie rozmowy, dzięki czemu będziesz mógł zobaczyć, jak jesteś odbierany przez innych. Raport z feedbackiem dostarczamy w 48h od zakończenia rozmowy.
© 2024 MockIT