Logo MockIT.
Umów rozmowę
Blog
Zaloguj się
Logo MockIT.

Python Developer - zaawansowane pytania i zadania rekrutacyjne

24 czerwca 2024

W tym artykule przyjrzymy się pytaniom których możesz się spodziewać podczas rozmowy rekrutacyjnej na stanowiska, które wymagają już pewnego doświadczenia w Pythonie.

Czytaj dalej

23 czerwca 2024

Jeśli dopiero zaczynasz swoją ścieżkę programisty Python ten artykuł jest dla Ciebie! Opisuję w nim najbardziej podstawowe pytania z zakresu list w Python. Absolutny must-have dla każdego Junior Python Developera.

Czytaj dalej

18 czerwca 2024

Nie czujesz się już Juniorem i chciałbyś zmienić pracę? W tym artykule poznasz bardziej zaawansowane pytania rekrutacyjne związane z React'em i Frontend Developmentem.

Czytaj dalej

7 maja 2024

Nie wiesz od czego zacząć naukę Pythona? A może chciałbyś się dowiedzieć czy opanowałeś absolutne podstawy tego języka? W tym artykule przybliżę Ci fundamenty wiedzy z Pythona.

Czytaj dalej

28 kwietnia 2024

Chcesz dobrze wypaść na rozmowie kwalifikacyjnej? Oto kilka porad od osoby, która w przeszłości zajmowała się rekrutacją, a obecnie pracuje w branży IT.

Czytaj dalej

22 kwietnia 2024

Przygotowywujesz się do rozmów techniczych na stanowisko React Frontend Developera? A może chcesz odświeżyć sobie wiedzę na ten temat? W artykule znajdziesz kilka podstawowych zagadnień bez których praca z React'em będzie niemożliwa!

Czytaj dalej

5 kwietnia 2024

Przygotowujesz się do rozmowy kwalifikacyjnej z Javy? Jeżeli tak, to świetnie trafiłeś - przedstawimy Ci dziś zbiór zagadnień, które każda osoba przygotowująca się do rozmowy rekrutacyjnej na poziomie Mid lub Junior powinna sobie przypomnieć.

Czytaj dalej

9 stycznia 2024

Tak, tak. My też mieliśmy fuckupy rekrutacyjne. Pewnie dalej byśmy mieli. Z chęcią o nich opowiemy. W poście opisujemy co nas spotkało i czego się nauczyliśmy. Zdradzamy też nieoczywiste triki na zwiększenie swoich szans w rekrutacjach.

Czytaj dalej