Logo MockIT.
Umów rozmowę
Blog
Zaloguj się
Logo MockIT.

Często zadawane pytania


MockIT to platforma, która pozwala użytkownikom brać udział w próbnych rozmowach technicznych w różnych technologiach. Nasi rekruterzy to doświadczeni programiści lub rekruterzy techniczni. Pomożemy Ci nabrać pewności siebie podczas rozmów kwalifikacyjnych. Możemy ci również pomóc w znalezieniu pierwszej pracy.

Nasi rekruterzy to doświadczeni specjaliści w dziedzinie IT, zarówno programiści, jak i rekruterzy techniczni. Posiadają oni bogate doświadczenie w prowadzeniu rozmów technicznych i doskonale wiedzą, czego oczekują pracodawcy.

Jasne! Napisz w tej sprawie do nas w ciągu 24h od otrzymania raportu a nigdy nie zostanie dodany do naszej bazy. Oczywiście jeśli kiedykolwiek stwierdzisz, że chcesz usunąć raporty które zostały już dodane do bazy możesz zgłosić to mailowo. W obu przypadkach kontakt odbywa się przez skrzynkę info@mockit.pl.

Nasi rekruterzy mają 48h na przesłanie raportów po rozmowie.

Oczywiście! MockIT to idealne miejsce, by przetestować swoje umiejętności w bezpiecznym środowisku, zdobyć wartościowy feedback i dowiedzieć się, nad czym jeszcze warto popracować. Niezależnie od Twojego poziomu doświadczenia, zawsze możesz znaleźć coś dla siebie.

Oczywiście! Naszym celem jest pomoc w przygotowaniu do prawdziwych rozmów rekrutacyjnych. Jeśli czujesz, że możesz się lepiej zaprezentować, zawsze możesz zarejestrować się na kolejną rozmowę w MockIT.

Jest to rozmowa techniczna identyczna do tej z jaką będziesz musiał się zmierzyć podczas prawdziwego procesu rekrutacyjnego. Doświadczysz tych samych pytań, zagrywek rekruterów i emocji co podczas rekrutacji do pracy. Zależy nam na tym aby jak najlepiej odwzorować rzeczywiste warunki jakie towarzyszom rozmowom technicznym.

Współpracujemy z różnymi pracodawcami, którzy mają dostęp do naszej bazy raportów. Jeśli wpadniesz im w oko na pewno się z tobą skontaktują! Pamiętaj, że aby to było możliwe, raport po Twojej rozmowie musi zostać dodany do bazy. W przeciwnym wypadku nie będziesz miał możliwości dostania oferty pracy dzięki MockIT.

Raport z feedbackiem jest ustandaryzowanym, opisowym podsumowaniem z odbytej próbnej rozmowy technicznej. W każdym raporcie obszernie opisane zostaną takie aspekty odbytej rozmowy jak:
  • zaprezentowane umiejętności techniczne,
  • sposób rozwiązywania problemów,
  • komunikatywność
Każdy raport zawiera również spersonalizowane sugestie odnośnie tego w jaki sposób możesz podnieść swoje umiejętności. Oprócz stałych elementów raportu, każdy rekruter ma miejsce na wpisanie dodatkowych komentarzy i obserwacji.

Nie, nagrania nie są udostępniane ani przekazywane pracodawcom ani innym podmiotom trzecim.

Tak, wszystkie sugestie odnośnie rozmowy należy umieścić w polu komentarz. Jeżeli Twoim celem jest sprawdzenie tylko np. umiejętności algorytmów, śmiało daj o tym znać.

Zachęcamy do zapoznania się z naszym blogiem, gdzie opisujemy nasze doświadczenia z rekrutacjami i dzielimy się różnymi wskazówkami i poradami.

Gotowy, aby umówić swoją pierwszą techniczną rozmowę rekrutacyjną?

Zacznij przygotowywać się do budowania swojej przyszłości pełnej nowych możliwości.

Umów się na rozmowęZobacz cennik